CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA W TRANSPORCIE DROGOWYM OSÓB I RZECZY-ŚLĄSK

Obecnie można spotkać wiele ogłoszeń o treści udostępnię certyfikat kompetencji zawodowych.

Warto jednak skorzystać z usług firmy, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i posiada w tym zakresie bogate doświadczenie i szereg zadowolonych klientów.

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika to dokument potwierdzający posiadanie przez przewoźnika kwalifikacji i wiedzy niezbędnych do podjęcia i wykonywania działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego osób i rzeczy. kurs certyfikat kompetencji zawodowych w drogowym transporcie rzeczy/osób Jeśli nie posiadasz takiego dokumentu, a chcesz założyć firmę transportową bądź spedycje, bardzo dobrze trafiłeś! ŁP-EKSPERT realizuje użyczenie takiego certyfikatu, aby rozpocząć działalność transportową w:

  • krajowym transporcie drogowym osób
  • krajowym transporcie drogowym rzeczy
  • międzynarodowym transporcie drogowym osób
  • międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy
  • spedycji

Pomagamy też w załatwieniu niezbędnych formalności(masz certyfikat ,a chcesz w tydzień wyrobić licencje transportową -załatwiamy osobiście w Warszawie w GITD)  firmy lub osoby prywatne które są z Rybnika,Gliwic,Raciborza,Żor,Jastrzębia Zdrój- Śląska  i nie tylko.

 Zapraszamy!

 

DORADCA ADR

"Każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych, związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, powinno wyznaczyć jednego lub więcej doradców do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych, odpowiedzialnego za wspieranie działań zapobiegających zagrożeniem dla osób, mienia i środowiska, związanych z taką działalnością" 1.8.3.1 Adr

Zgodnie z ustawą o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r. - art. 15 nakłada na uczestników przewozu towarów niebezpiecznych obowiązek wyznaczenia co najmniej jednego doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych (doradcę ADR - DGSA).