TERMINY KURSÓW

Kursy ADR,HDS,PODESTY RUCHOME,WÓZKI WIDŁOWE i BHP – Terminy-☎ 500 193  952

Założycielem firmy ŁP Ekspert jest Łukasz Piszczek – doradca ds. transportu drogowego towarów niebezpiecznych, specjalista BHP, instruktor nauki jazdy oraz zawodowy kierowca. Jego wiedza i doświadczenie pozwoliły mu na stworzenie doskonale prosperującego przedsiębiorstwa, oferującego usługi najwyższej jakości. Stało się to też możliwe dzięki zatrudnianiu równie doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy także dbają o nieustanny rozwój firmy. 

Położenie Sal(Racibórz,Skoczów,Żory,Kraków,Knurów)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych niezależnie od miejsca zamieszkania. Możemy pomóc w rezerwacji pokoju w hotelu, o ile to będzie konieczne

 

Poszukiwania idealnej pracy mogą być bardzo stresujące. A to, dlatego że na rynku pracy pojawia się wiele ofert, ale także wiele wymagań ze strony pracodawców. W dzisiejszym wyścigu po wymarzoną posadę ważne jest by być cały czas na bieżąco. Dodatkowo należy także doszkalać się i poszerzać swoje kwalifikacje. Takie działania są bardzo lubiane przez wszystkich pracodawców.W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest poszerzanie swojej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji. Tylko wtedy można być aktywnym na rynku pracy.

Jak wiadomo pracodawcy w dużym stopniu patrzą na wykształcenie lub doświadczenie oraz to czy dana osoba stara się rozwijać. To dlatego nasza firma oferuje różnorodne szkolenia i kursy mające na celu zapewnienie Państwu największych szans na znalezienie najlepszej oferty pracy

 

W każdej branży istnieją kursy czy też szkolenia dodatkowe, które można odbyć zarówno poszukując pracy jak i ją już posiadając. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo różne opcje, które pozwolą Wam poszerzyć wiedzę i nauczyć się czegoś nowego. To z kolei zwiększy Wasze szanse na znalezienie wymarzonej posady czy też otrzymanie awansu. Niektórzy z Państwa mogą jednak zastanawiać się ile to kosztuje? Otóż adr cena wcale nie nadszarpnie za bardzo Państwa portfeli. Nasza firma oferuje bardzo atrakcyjne ceny dzięki czemu każdy ma równe szanse otrzymać upragnione uprawnienia. Zachęcamy do skorzystania z naszych kursów nie tylko osobom rozpoczynającym pracę w branży transportowej, ale także zawodowcom, którzy pragną odświeżyć swoje uprawnienia.

Adr cena – co otrzymujecie w zamian

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest poszerzanie swojej wiedzy, dlatego też nie chcemy by  cena stanowiła problem. Z tego względu gwarantujemy naprawdę niskie ceny w zamian za dużą porcję wiedzy, którą możecie Państwo zdobyć.

Korzystając z naszych usług możecie liczyć na:

 • nowoczesne metody szkolenia
 • przyjazna atmosfera
 • wysoki poziom nauki
 • fachowa pomoc
 • wykwalifikowani pracownicy
 • egzamin państwowy w cenie kursu

 

By jeszcze bardziej wyjść Państwu naprzeciw, gdy w grę wchodzi  cena za kurs oferujemy różnorodne zniżki. Wystarczy, że spełnicie konkretne warunki jak na przykład minimalna liczba osób czy grupa zorganizowana i będziecie mogli skorzystać z jeszcze bardziej atrakcyjnie cenowo oferty.  Ze swojej strony gwarantujemy wszelką pomoc i fachową obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.

Kurs adr za 200zł sprawdź ośrodek w którym będziesz się przygotowywał do egzaminu.

Poniżej prezentujemy tabelę z terminami naszych kursów. Sam dopasuj sobie termin .Czekamy na propozycje.

Jesteśmy juz w Krakowie na ul.Brodowicza 3/5

Ruszamy z kursem -min 3 osoby (czekamy na zgłoszenia i propozycje terminów)

Szanowni Państwo  jest możliwość zarezerwowania sobie noclegu na czas kursu adr i przy większej liczbie osób możemy podjechać  busem 9-osobowym na czas kursu.

Ile trwa kurs adr  ☎ 500 193  952

 

Zapisz się na kurs!

Dla kierowców ze Śląska jak i całej Polski oferujemy profesjonalne kursy i szkolenia ADR.

Z nami bez komplikacji i szybko uzyskasz uprawnienia adr podstawy,cysterny,kl.1,kl.7

Zaświadczenia  adr  respektowane są przez przedsiębiorców w całej Polsce, Unii Europejskiej i innych krajach(Umowa ADR).

UWAGA !  KARA ZA BRAK UPRAWNIEŃ ADR TO 2000 PLN DLA KIEROWCY !!!

Zaświadczenia UDT (HDS,PODESTY  RUCHOME,WÓZKI  JEZDNIOWE,SUWNICE) są respektowane są przez przedsiębiorców w całej Polsce, Unii Europejskiej.

Możliwość  zatrudnienia wykładowcy ADR,HDS,

Uwaga !!!!

Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny     ( tel. 500193952 ) lub mailowy , celem obowiązkowego umieszczenia na liście uczestników szkolenia w Urzędzie Marszałkowskim – Zapraszamy  !!!

Zapisz się na kurs!

 

terminarz kursów adr

Kurs podstawowy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych wszystkich klas

 

 6.12.-9.12.18 ZAJĘCIA W RACIBORZU EGZAMIN  9.12.18
 13.12.-16.12.18 ZAJĘCIA W RACIBORZU EGZAMIN  16.12.18

16.11-18.11.18

27.12.-30.12.18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA W RACIBORZU

ZAJĘCIA W RACIBORZU

 

 

ZAJĘCIA W BIELSKU-BIAŁEJ

 

 

 

 

 

 

EGZAMIN

18.12.2018

30.12.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurs podstawowy doskonalący w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych wszystkich klas (odnowienie)

co weekend  ZAJĘCIA W RACIBORZU EGZAMIN w każda niedziele 
  ZAJĘCIA W RACIBORZU EGZAMIN  
  ZAJĘCIA W RACIBORZU EGZAMIN

Sam dopasuj sobie termin .Czekamy na propozycje

Kurs specjalistyczny w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych w cysternach

 

13,16.17.12.2018

 

 

ZAJĘCIA W Raciborzu EGZAMIN 17.12.2018

Kurs podstawowy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych wszystkich klas +Kurs specjalistyczny w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych w cysternach(zintegrowany)

 18.12-23.12.2018 ZAJĘCIA W RACIBORZU EGZAMIN     18.12.2018  
  ZAJĘCIA W RACIBORZU EGZAMIN       

Szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień TDT do obsługi UNO(Nalewaki cystern) na napełnianie i opróżnianie zbiorników transportowych w transporcie drogowym – wg.zgłoszeń 

 

 • Kurs specjalistyczny kl.1(materiały wybuchowe) wg.zainteresowanych osób
26.12.2018 ZAJĘCIA W RACIBORZU EGZAMIN 26.12.18
 • Kurs specjalistyczny kl.7(promieniotwórcze) wg.zainteresowanych osób
19-20.12.2018 ZAJĘCIA W RACIBORZU EGZAMIN 20.12.18
 • Kurs z Pierwszej Pomocy -wg.zgłoszeń Szkolenia Bhp wg.zgłoszeń
  ZAJĘCIA W RACIBORZU EGZAMIN wg.zgłoszeń 
 • Kurs Wózków Jezdniowych wraz z Wymianą Butli KAT.|| WJO wg.zgłoszeń
    ZAJĘCIA W Rybniku EGZAMIN  co dwa tygodnie w środe przed UDT

 

 • Kurs Podesty IP-podesty koszowe samojezdne (zwyżki) i żurawie || Ż przenośne TYPU HDS
  ZAJĘCIA W Raciborzu,Krakowie EGZAMIN  co dwa tygodnie w środe przed UDT

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W Raciborzu

 

Zapisz się na kurs :

Imię i nazwisko

Nazwa Firmy

Telefon kontaktowy (pole wymagane)

Rodzaj kursu

Kontrola Botowa:

 

Zobacz naszą salę szkoleniową:

 

DORADCA ADR

"Każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych, związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, powinno wyznaczyć jednego lub więcej doradców do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych, odpowiedzialnego za wspieranie działań zapobiegających zagrożeniem dla osób, mienia i środowiska, związanych z taką działalnością" 1.8.3.1 Adr

Zgodnie z ustawą o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r. - art. 15 nakłada na uczestników przewozu towarów niebezpiecznych obowiązek wyznaczenia co najmniej jednego doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych (doradcę ADR - DGSA).