Użyczenie certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika w transporcie drogowym osób i rzeczy – Śląsk

Obecnie można spotkać wiele ogłoszeń o treści udostępnię certyfikat kompetencji zawodowych.

Warto jednak skorzystać z usług firmy, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i posiada w tym zakresie bogate doświadczenie i szereg zadowolonych klientów.

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika to dokument potwierdzający posiadanie przez przewoźnika kwalifikacji i wiedzy niezbędnych do podjęcia i wykonywania działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego osób i rzeczy. kurs certyfikat kompetencji zawodowych w drogowym transporcie rzeczy/osób Jeśli nie posiadasz takiego dokumentu, a chcesz założyć firmę transportową bądź spedycje, bardzo dobrze trafiłeś! ŁP-EKSPERT realizuje użyczenie takiego certyfikatu, aby rozpocząć działalność transportową w:

  • krajowym transporcie drogowym osób
  • krajowym transporcie drogowym rzeczy
  • międzynarodowym transporcie drogowym osób
  • międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy
  • spedycji

    Bardzo popularnym i całkowicie legalnym, jeśli opartym o wymogi prawa, procederem jest użyczanie certyfikatu kompetencji przewoźnika( W FORMIE ZATRUDNIENIA  ).

    W Internecie możemy znaleźć mnóstwo ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych o możliwości użyczenia takiego certyfikatu. Warto jednak pamiętać, że lepiej jest korzystać z usług firmy z doświadczeniem w branży, wtedy warunki umowy użyczenia są klarowne i uczciwe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

    Osoba użyczająca i osoba korzystająca z certyfikatu kompetencji przewoźnika sporządzają umowę, które dokładnie określa warunki korzystania z tego certyfikatu.

    Dzięki takiej usłudze można praktycznie błyskawicznie rozpocząć działalność transportową, bez niej nie jest to możliwe, ponieważ certyfikat kompetencji przewoźnika koniecznie muszą posiadać osoby takie jak:

     

    • zarząd przedsiębiorstwa: prezes, kierownicy poszczególnych działów, przedsiębiorca o ile jest osobą fizyczną;
    • sam certyfikat kompetencji przewoźnika konieczny jest do uzyskania zezwolenia na transport krajowy i licencji  międzynarodowej.

     

    Umowa użyczenia certyfikatu kompetencji przewoźnika

    Jeśli już zdecydujesz się na wynajęcie certyfikatu kompetencji przewoźnika, to konieczne jest sporządzenie uczciwej i zgodnej z prawem umowy. Taka umowa zawiera między innymi informacje o:

     

    • zgodną z ustawą o transporcie drogowym umowę cywilno-prawną;
    • kopię zaświadczenia o niekaralności w KRS od osoby użyczającej certyfikatu, ale jest ona wymagana tylko w przypadku osób prawnych;
    • potwierdzoną notarialnie kopię certyfikatu kompetencji przewoźnika.

     

    Użyczenie certyfikatu nie jest darmowe

    Użyczenie certyfikatu kompetencji przewoźnika, które Ci oferujemy jest płatne, ale gwarantujemy atrakcyjne ceny i oferty. To całkiem naturalne, że jest to usługa, na której chce zarobić ten, który ją świadczy.                                                                                                                                                                                 Długoterminowe korzystanie z czyjegoś certyfikatu kompetencji przewoźnika wiąże się zdecydowanie z mniejszymi kosztami rozłożonymi na miesięczne czy czasowe raty.                                                                                                                                                                                                                                                                     Zazwyczaj z takiego użyczenia certyfikatu korzystają osoby, które już chcą rozpocząć działalność transportową, ale jeszcze nie podeszły do kursy i egzaminy, który uprawnia do otrzymania takiego certyfikatu

Pomagamy też w załatwieniu niezbędnych formalności(masz certyfikat ,a chcesz w tydzień wyrobić licencje transportową -załatwiamy osobiście w Warszawie w GITD)  firmy lub osoby prywatne które są z Rybnika,Gliwic,Raciborza,Żor,Jastrzębia Zdrój- Śląska  i nie tylko.

 Zapraszamy!

 

DORADCA ADR

"Każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych, związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, powinno wyznaczyć jednego lub więcej doradców do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych, odpowiedzialnego za wspieranie działań zapobiegających zagrożeniem dla osób, mienia i środowiska, związanych z taką działalnością" 1.8.3.1 Adr

Zgodnie z ustawą o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r. - art. 15 nakłada na uczestników przewozu towarów niebezpiecznych obowiązek wyznaczenia co najmniej jednego doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych (doradcę ADR - DGSA).