Szkolenia na uprawnienia energetyczne g1, g2, g3

Szkolenia na uprawnienia energetyczne g1, g2, g3

Nasz ośrodek powstał z myślą o osobach, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe tzn.uprawnienia energetyczne G1G2G2. , lub zmienić zawód. Zatrudniamy bardzo dobrą kadrę, która stara się jak najlepiej przygotować swoich kursantów do zawodu.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju kursy, na uprawnienia energetyczne G1G2G2. które zapisy na  prowadzimy w naszym ośrodku lub telefonicznie.

Jednym z kursów, który cieszy się dużym zainteresowaniem jest uprawnienia energetyczne G1G2G2.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szkolenia na uprawnienia energetyczne G1G2G2, wystarczy, że skontaktujecie się z nami telefonicznie, a nasz pracownik przedstawi wszystkie szczegóły odnośnie tego szkolenia.

Skontaktuj Się z Nami. Gwarantowana Szybka Odpowiedź

Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z egzaminem końcowym.

Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów, takich jak szkolenia na uprawnienia energetyczne G1G2G2 .

Nasza kadra doskonale zna się na eksploatacji i dozorze urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych

Uprawnienia sepowskie,uprawnienia sep Zadzwoń !!

Uprawnienia energetyczne do 1kv .Zadzwoń !!

Koszt egzaminu na uprawnienia energetyczne Zadzwoń !!

Uprawnienia sepowskie,uprawnienia sep
ZADZWOŃ

Organizujemy szkolenia na uprawnienia elektryczne do 1kV na Śląsku-Rybnik,Żory,Racibórz,Katowice,Ruda Ślaska, Częstochowa, Bielsko-Biała,Wodzisław Śląski,Zabrze … w zakresie uprawnień energetycznych z zakresu G1– uprawnienia elektryczne, G-2 energetyczne,G-3 gazowe

DORADCA ADR

"Każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych, związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, powinno wyznaczyć jednego lub więcej doradców do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych, odpowiedzialnego za wspieranie działań zapobiegających zagrożeniem dla osób, mienia i środowiska, związanych z taką działalnością" 1.8.3.1 Adr

Zgodnie z ustawą o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r. - art. 15 nakłada na uczestników przewozu towarów niebezpiecznych obowiązek wyznaczenia co najmniej jednego doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych (doradcę ADR - DGSA).