Wynajem podestów ruchomych,zwyżek,podnośników koszowych Rybnik

Podesty ruchome, nożycowe, samojezdne, podnośniki koszowe, teleskopowe, przegubowe, teleskopowo-przegubowe, masztowe Szczecin. Długoterminowy wynajem samojezdnych podnośników koszowych, masztowych, teleskopowych, przegubowych, teleskopowo-przegubowych i pająk, ładowarek teleskopowych i zwyżek koszowych na samochodach.
Wynajem podestów ruchomych, teleskopowych Rybnik – Podesty teleskopowe, podnośniki nożycowe.

Wypożyczanie zwyżek, podestów, podnośników Rybnik i innych urządzeń dźwigowych to kluczowa działalność naszej firmy. Istniejemy na rynku już od wielu lat i bez ustanku odpowiadamy na rosnące potrzeby naszych kontrahentów. Przez dużo lat wypracowaliśmy sobie silną, ugruntowaną pozycję na rynku. Funkcjonujemy w trosce o swoich pracowników, dzięki czemu pracują oni wydajniej a to przyczynia się do naszych sukcesów i renomy.

Oferta współpracy dla przedsiębiorców

Wykorzystywanie wyżej wymienionych urządzeń, jakie znajdują się w naszym posiadaniu to oryginalna szansa na pokonanie zgubnej konkurencyjności. Swoją propozycję mamy zaszczyt kierować do przedstawicieli rozmaitych branż, w tym pomiędzy innymi:

budowlanych
produkcyjnych oraz przemysłowych
motoryzacyjnych
sprzątających
oraz nie tylko

Wynajem podestów ruchomych, teleskopowych – Podesty teleskopowe, podnośniki nożycowe, teleskopowo-przegubowe, zwyżki koszowe. Rybnik

DORADCA ADR

"Każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych, związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, powinno wyznaczyć jednego lub więcej doradców do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych, odpowiedzialnego za wspieranie działań zapobiegających zagrożeniem dla osób, mienia i środowiska, związanych z taką działalnością" 1.8.3.1 Adr

Zgodnie z ustawą o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r. - art. 15 nakłada na uczestników przewozu towarów niebezpiecznych obowiązek wyznaczenia co najmniej jednego doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych (doradcę ADR - DGSA).