Szkolenia na uprawnienia energetyczne g1, g2, g3

Nasz ośrodek powstał z myślą o osobach, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, lub zmienić zawód. Zatrudniamy bardzo dobrą kadrę, która stara się jak najlepiej przygotować swoich kursantów do zawodu.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju kursy, na które zapisy prowadzimy w naszym ośrodku lub telefonicznie.

Jednym z kursów, który cieszy się dużym zainteresowaniem jest kurs energetyczny G1G2G2.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kursem energetycznym G1G2G2, wystarczy, że skontaktujecie się z nami telefonicznie, a nasz pracownik przedstawi wszystkie szczegóły odnośnie tego szkolenia.

Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z egzaminem końcowym.

Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów, takich jak kurs energetyczny G1G2G2.

Nasza kadra doskonale zna się na eksploatacji i dozorze urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych

Organizujemy szkolenia na uprawnienia elektryczne do 1kV na Śląsku-Rybnik,Żory,Racibórz,Katowice,Ruda Ślaska, Częstochowa, Bielsko-Biała,Wodzisław Śląski,Zabrze … w zakresie uprawnień energetycznych z zakresu G1– uprawnienia elektryczne, G-2 energetyczne,G-3 gazowe

DORADCA ADR

"Każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych, związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, powinno wyznaczyć jednego lub więcej doradców do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych, odpowiedzialnego za wspieranie działań zapobiegających zagrożeniem dla osób, mienia i środowiska, związanych z taką działalnością" 1.8.3.1 Adr

Zgodnie z ustawą o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r. - art. 15 nakłada na uczestników przewozu towarów niebezpiecznych obowiązek wyznaczenia co najmniej jednego doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych (doradcę ADR - DGSA).