O nas

Kursy i szkolenia w branży transportowej – O nas

kurs adrWitamy Państwa na stronie ŁP-EKSPERT ŁUKASZ PISZCZEK – nasza firma specjalizuje się w organizacji i prowadzeniu kursów i szkoleń z zakresu branży transportowej.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do podmiotów gospodarczych, jak również do Klientów indywidualnych.

Współpracując z firmą ŁP-EKSPERT mogą Państwo liczyć na najwyższej jakości usługi.

Przez wiele lat pracy zdobyliśmy bogate doświadczenie a także nauczyliśmy się, że jedynie pracowitość, rzetelność, determinacja oraz indywidualne podejście do klienta gwarantują najlepsze efekty.

Oczywiście nie osiadamy na laurach, cały czas zdobywając nową wiedzę, co pozwala nam podejmować się zupełnie nowych wyzwań i spełniać nawet najśmielsze oczekiwania Klientów.

Przekazywanie wiedzy – w tym jesteśmy najlepsi!

Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniami i kursami z zakresu branży transportowej – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kurs adr, szkolenie pierwsza pomoc i wiele innych.

Tylko u nas wysokiej jakości szkolenia bhp prowadzone z myślą o tym, by przekazać w jak najbardziej przystępny sposób porządną wiedzę, niezbędną do efektywnego działania w ramach transportu, jak również sczytywanie kart kierowców i sczytywanie kart kierowców i tachografów.

Z naszej oferty mogą śmiało korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze, których interesują kurs podesty ruchome czy kurs hds.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy z indywidualną troską, ponadto wyróżniają nas:

 • najwyższej jakości usługi
 • bogate doświadczenie i wiedza
 • pracowici, zdeterminowani i rzetelni pracownicy
 • bezustanna aktualizacja wiedzy

 

Naszym celem jest ciągłe sprostanie oczekiwaniom naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

Trzeba przyznać, iż w istocie w gronie naszych klientów można znaleźć znakomite jednostki budujące skuteczność całej branży transportowej – są to jednak nie tylko firmy transportowe, ale też spedycyjne czy produkcyjne chętne na kurs adr cena.

Wszystkich serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty!

 

Do grona naszych kontrahentów należą:

Firmy produkcyjne, które zajmują się wytwarzaniem materiałów niebezpiecznych lub mają styczność z towarami zagrażającymi zdrowiu i życiu, podczas procesu produkcyjnego. 

Firmy transportowe 

Firmy spedycyjne

Firmy transportujące odpady 

Klienci indywidualni

kurs hds

kurs obsługi pilarki spalinowej

Naszą ofertę kierujemy m.in. do Klientów z Rydułtów, Raciborza, Radlina, Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Żory, Suszec,Rudy Śląskiej, Pszowa, Jastrzębia-Zdrój, Szczekocin, Pszczyny, Radzionkowa ,Gliwic, Czerwionki-Leszczyny, Szczyrku, Świętochłowic, Tarnowskich Gór, Miasteczka Śląskiego, Ustronia, Zabrza, Żarkowa, Żywca, Orzesza, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Wisły , Łaziska Górnego, Poręby, Tych, Zawiercia, Pyskowic, Czechowic-Dziedzice, Bielsko-Białej, ,Skoczowa, Kędzierzyna-Koźle, Katowic, Gliwic, Sosnowica ,Bytomia oraz całego Śląska. Dojeżdżamy także do innych województw, takich jak : Dolnośląskie-Wrocław,Wałbrzych,Brzeg Dolny, Kamienna Góra,Jelenia Góra. Opolskie-Opole,Krapkowice,Nysa oraz Małopolskie-Kraków,Oświęcim.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. szkolenia i kursy ADR, HDS oraz ppoż.

Organizujemy też szkolenia e-learningowe BHP.

Przeprowadzamy również kursy na certyfikat kompetencji zawodowej przewoźnika osób i rzeczy, a także kursy na wózki widłowe wraz z wymianą butli.

Odczytujemy też karty kierowców i tachografów.

Prowadzimy kursy na kosy spalinowe i pilarki mechaniczne Naszą ofertę uzupełniają szkolenia pierwszej pomocy i udzielanie certyfikatów kompetencji zawodowej przewoźnika.

WIZJA FIRMY

Wizja naszej firmy to zapewnienie najwyższej jakości usług dla każdego Klienta, który podejmuje z nami współpracę.

Gwarantujemy, że oferowane przez nas usługi są najlepszej jakości.

Taki model pracy pozwala nam rozwijać inną, jakże ważną wizję firmy – w ten sposób kreujemy lepsze, wydajniejsze i bezpieczniejsze miejsca pracy.

 

MISJA FIRMY

 • Zagwarantowanie kontrahentom usług na najwyższym poziomie
 • Uzyskanie 100% zdawalności na egzaminach naszych podopiecznych (MOŻLIWE TYLKO PRZY PEŁNYM ZANGAŻOWANIU KURSANTÓW)
 • Dynamiczny rozwój i podążanie za sprawdzonymi, nowoczesnymi trendami w świecie transportu
 • Uczciwość wobec Klientów
 • Pęd do rozwoju firmy (własnej i kontrahentów)
 • Zadbanie o zadowolenie Klientów
 • Współpraca z najlepszymi doradcami ds. bezpieczeństwa przewozu drogowego towarów niebezpiecznych
 • Obsługa każdej firmy zajmującej się transportem i spedycją
 • Kursy bez pośredników

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania – chętnie na nie odpowiemy.

 

DORADCA ADR

"Każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych, związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, powinno wyznaczyć jednego lub więcej doradców do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych, odpowiedzialnego za wspieranie działań zapobiegających zagrożeniem dla osób, mienia i środowiska, związanych z taką działalnością" 1.8.3.1 Adr

Zgodnie z ustawą o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r. - art. 15 nakłada na uczestników przewozu towarów niebezpiecznych obowiązek wyznaczenia co najmniej jednego doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych (doradcę ADR - DGSA).