Wcale nie trzeba odbywać długiej edukacji, aby zapewnić sobie kwalifikacje niezbędne do uzyskania dobre, lukratywnej pracy. Coraz więcej osób orientuje się, jak opłacalna może okazać się branża budowlana, a szczególnie obsługa maszyn. Choć jest to kwestia przede wszystkim uzyskanej posady, to zarobki na takim stanowisku mogą być zaskakująco wysokie!
Praca ta jest jednak tak atrakcyjna głównie z uwagi na fakt, że naprawdę łatwo jest ją dostać. Potrzebne jest tu jedynie szkolenie na żurawie samojezdne, które obejmuje podstawowe umiejętności jazdy i operowania tego maszynami, a także niezbędne procedury bezpieczeństwa.
Na czym opiera się.
W ramach takiego kursu poznaje się wszystkie zasady operowania sprzętu, zyskując zarówno wiedzę teoretyczną z jego obsługi oraz rządzących nią mechanizmów, jak i praktyczne doświadczenia z pracy na żurawiu. Z racji, że jest to sprzęt ciężki i potencjalnie niebezpieczny, kursant musi zaznajomić się także z zasadami bezpieczeństwa – jest to absolutny wymóg, bez którego nie uzyska się pożądanej licencji. Samo szkolenie na żurawie samojezdne nie trwa szczególnie długo, a podjąć się go można każda osoba, która jest sprawna i ukończyła co najmniej szkołę podstawową.
Ile kosztuje szkolenia na żurawie samojezdne?
Rybnik,Gliwice,Katowice,Racibórz,Opole,Wrocław
Operator żurawia to bardzo dochodowy zawód, natomiast wymagania do podjęcia się go są zaskakująco niskie. Licencja, którą może zapewnić Państwu nasze szkolenie na żurawie samojezdne to koszt, który zazwyczaj wynosi mniej niż 2000 złotych, dlatego wystarczy odrobina oszczędności, aby otworzyć sobie nową ścieżkę kariery zawodowej. Rzecz jasna, z czasem będzie nabywać się dalszego doświadczenia i nadal poszerzać swoje kwalifikacje, co zauważalnie podniesie stawki oferowane przez potencjalnych pracodawców. Warto zatem skorzystać z naszej oferty!
"Każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych, związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, powinno wyznaczyć jednego lub więcej doradców do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych, odpowiedzialnego za wspieranie działań zapobiegających zagrożeniem dla osób, mienia i środowiska, związanych z taką działalnością" 1.8.3.1 Adr
Zgodnie z ustawą o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r. - art. 15 nakłada na uczestników przewozu towarów niebezpiecznych obowiązek wyznaczenia co najmniej jednego doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych (doradcę ADR - DGSA).
Odbieramy Telefonu od 10.00 - 22.00