HOME

Witamy Państwa na stronie ŁP-EKSPERT ŁUKASZ PISZCZEK – moja firma specjalizuje w  szkoleniach  branży transportowej i nie tylko. Działamy na terenie Rydułtów, Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Raciborza, Kędzierzyn-Koźle,Żor,Jastrzębia Zdrój –  jak i na całym Śląsku.Niedawno otworzylismy dddział w Krakowie ul.Brodowicza 3/5

Dla naszych kontrahentów oferujemy szkolenia, konsulting, pomoc i nie tylko. Z oferty naszej firmy mogą korzystać zarówno podmioty gospodarcze, jak i Klienci indywidualni, którzy szukają pomocy związanej z doradztwem i szkoleniami.

Współpracując z firmą  ŁP-EKSPERT  mogą Państwo liczyć na najwyższej jakości usługi. Przez wiele lat pracy zdobyliśmy bogate doświadczenie a także nauczyliśmy się, że jedynie pracowitość, rzetelność, determinacja oraz indywidualne podejście do klienta gwarantują najlepsze efekty.

Oczywiście nie osiadamy na laurach, cały czas zdobywamy nową wiedzę, co pozwala nam podejmować się zupełnie nowych wyzwań i spełniać nawet najśmielsze oczekiwania kontrahentów.    Państwo mogą liczyć na najwyższej jakości usługi.

Przez wiele lat pracy zdobyliśmy bogate doświadczenie a także nauczyliśmy się, że jedynie pracowitość, rzetelność, determinacja oraz indywidualne podejście do klienta gwarantują najlepsze efekty. Oczywiście nie osiadamy na laurach, cały czas zdobywamy nową wiedzę, co pozwala nam podejmować się zupełnie nowych wyzwań i spełniać nawet najśmielsze oczekiwania kontrahentów. Zapraszamy też firmy i osoby spoza Śląska

Do grona naszych klientów należą:

 • Firmy produkcyjne, które zajmują się produkcją materiałów niebezpiecznych lub mają styczność z towarami niebezpiecznymi podczas procesu produkcyjnego. (doradca adr, usługi bhp)
 • Firmy transportowe (użyczanie certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika w transporcie osób i rzeczy, sczytywanie tachografów i kart kierowców)
 • Firmy spedycyjne(kursy adr, doradca adr)
 • Firmy transportujące odpady(doradca adr)
 • Klienci indywidualni(kursy adr, kursy wózki jezdniowe,hds,ubezpieczenia)

WIZJA FIRMY Wizja naszej firmy to zapewnienie najwyższej jakości usług dla każdego Klienta, który podejmuje z nami współpracę. Gwarantujemy, że oferowane przez nas usługi są najlepszej jakości. Taki model pracy pozwala nam rozwijać inną, jakże ważną wizję firmy – w ten sposób kreujemy lepsze, wydajniejsze i bezpieczniejsze miejsca pracy.

MISJA FIRMY

 • Zagwarantowanie kontrahentom usług na najwyższym poziomie
 • Uzyskanie 100% zdawalności na egzaminach naszych podopiecznych (MOŻLIWE TYLKO PRZY PEŁNYM ZANGAŻOWANIU KURSANTÓW)
 • Dynamiczny rozwój i podążanie za sprawdzonymi, nowoczesnymi trendami w świecie transportu
 • Uczciwość wobec Klientów
 • Pęd do rozwoju firmy (własnej i kontrahentów)
 • Zadbanie o zadowolenie Klientów
 • Współpraca z najlepszymi doradcami ds. bezpieczeństwa przewozu drogowego towarów niebezpiecznych
 • Obsługa każdej firmy zajmującej się transportem i spedycją
 • Kursy bez pośredników

DORADCA ADR

"Każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych, związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, powinno wyznaczyć jednego lub więcej doradców do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych, odpowiedzialnego za wspieranie działań zapobiegających zagrożeniem dla osób, mienia i środowiska, związanych z taką działalnością" 1.8.3.1 Adr

Zgodnie z ustawą o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r. - art. 15 nakłada na uczestników przewozu towarów niebezpiecznych obowiązek wyznaczenia co najmniej jednego doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych (doradcę ADR - DGSA).