Kurs HDS Sosnowiec tel.500193952

Kurs na HDS – Kto może ubiegać się o uprawnienia hds Sosnowiec ?:

  • osoba, która ukończyła 18 lat
  • osoba posiadająca co najmniej podstawowe wykształcenie
  • osoba, która nie posiada przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku operatora
  • osoby niedoświadczone, a także znające podstawy zawodu-chcące jedynie poszerzyć swoje umiejętności

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy przeprowadzają wszystkie szkolenia.

Zapewniamy, więc wysoki poziom nauczania oraz fachową obsługę. Dodatkowo gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz zniżki w przypadku większych grup uczestników.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele różnych szkoleń oraz kursów. Jeśli interesuje Was ich odbycie zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z pełną ofertą.

Nauka i zdobycie umiejętności

Poszerzanie swojej wiedzy oraz zdobywanie nowych umiejętności jest zazwyczaj kluczem do zdobycia wymarzonej posady.

Większe doświadczenia, a także możliwość pochwalenia się szerokim zakresem umiejętności jest bardzo lubiane przez pracodawców. Wiemy o tym, dlatego też umożliwiamy

Państwu skorzystanie z możliwości odbycia konkretnego szkolenia, które pozwoli Wam zwiększyć szansę na zdobycie pracy lub zwiększenie swoich zarobków. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych zdobyciem nowych umiejętności i wiedzy.

Droga do zdobycia wiedzy

Chyba każdy zgodzi się, że aby zdobyć pewne umiejętności należy najpierw odpowiednio się przygotować. Podczas organizowanych przez nasza firmę szkoleń macie Państwo możliwość odkrycia nowych rzeczy i zapoznania się z nimi. Jeżeli zastanawiacie się jak zrobić uprawnienia na hds Sosnowiec to odpowiedź jest prosta.

Należy przejść przez cały program szkolenia, który zakończony jest egzaminem. To jego pozytywny wynik decyduje o przyznaniu Państwu uprawnienia. Zarówno osoby dopiero poszukujące swojej drogi zawodowej jak i te, które posiadają już doświadczenie w transporcie drogowym mogą skorzystać z organizowanego przez nas kursu na operatora żurawia.

Taka osoba może w przyszłości nie tylko uczestniczyć w transporcie, ale także dokonywać przeładunku bez korzystania z pomocy innych. Podczas przystępowania do kursu wszyscy dowiedzą się jak zrobić uprawnienia na żurawie przeładunkowe przewoźne do drzewa.

Wystarczy jedynie:

  • mieć 18 lat
  • nie posiadać przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora
  • posiadać podstawowe wykształcenie
  • odbyć zajęcia teoretyczne i praktyczne
  • zdać pozytywnie egzamin

Wszystkie powyższe warunki są konieczne do spełnienia.

DORADCA ADR

"Każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych, związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, powinno wyznaczyć jednego lub więcej doradców do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych, odpowiedzialnego za wspieranie działań zapobiegających zagrożeniem dla osób, mienia i środowiska, związanych z taką działalnością" 1.8.3.1 Adr

Zgodnie z ustawą o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r. - art. 15 nakłada na uczestników przewozu towarów niebezpiecznych obowiązek wyznaczenia co najmniej jednego doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych (doradcę ADR - DGSA).