Szkolenie na ładowarki teleskopowe ( MANITOU )

Wózki widłowe oraz ładowarki teleskopowe to jedne z najczęściej występujących na budowach maszyn. Z uwagi na ich szeroką funkcjonalność, znalazły one swoje miejsce w niejednym magazynie, gdzie w obrocie są cięższe ładunki. Naturalnie, na rynku utrzymuje się stały popyt na operatorów tych pojazdów, dlatego warto skorzystać z okazji i przekonać się, że praca ta może być przyjemna, satysfakcjonująca, a przede wszystkim zaskakująco dochodowa. Jak w takim razie ubiegać się o taką posadę? Jest to bardzo proste – wszystko, czego potrzeba, to szkolenie na wózki widłowe ładowarki teleskopowe. Jeden niedrogi kurs to wszystko, czego trzeba, aby zyskać stabilne i dobrze płatne zatrudnienie – nie ma zatem na co czekać!

Co obejmuje szkolenie na wózki widłowe ładowarki teleskopowe?

Standardowy kurs dla operatorów wózków widłowych i ładowarek teleskopowych umożliwia zdobycie wymaganych uprawnień do podjęcia się tej pracy. Składa się on z części teoretycznej i praktycznej, które zakończone są stosownym egzaminem, mającym na celu potwierdzenie umiejętności kursanta. Tak naprawdę, nie jest to nic trudnego, a do podjęcia się takiego szkolenia wystarczy być sprawnym i posiadać podstawowe wykształcenie. Po odbyciu kilku lektur z zakresu obsługi pojazdu oraz niezwykle ważnych procedur bezpieczeństwa rozpoczyna się część praktyczna, gdzie wykonuje się wszystkie istotne manewry pod czujnym okiem doświadczonego fachowca. Egzamin, którym kończy się szkolenie na wózki widłowe ładowarki teleskopowe to w dużej mierze jedynie formalność, gdyż obejmuje on dokładnie ten materiał, który nabywa się podczas trwania zajęć.

Nowe perspektywy zawodowe – dlaczego kurs na wózek widłowy to dobry pomysł?

Udając się na nasze szkolenie na wózki widłowe ładowarki teleskopowe, można śmiało podjąć się pracy w różnych branżach. Niezależnie od tego, czy jest to plac budowy, magazyn, a nawet gospodarstwo rolne, z pewnością znajdzie się zatrudnienie oraz dobrą płacę, ponieważ popyt na fachowców jest bardzo duży! Oferowane przez nas kursy są szybkie i niedrogie, nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby je odbyć!

 

DORADCA ADR

"Każde przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje przewóz towarów niebezpiecznych, związane z nim pakowanie, załadunek, napełnianie lub rozładunek, powinno wyznaczyć jednego lub więcej doradców do spraw bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych, odpowiedzialnego za wspieranie działań zapobiegających zagrożeniem dla osób, mienia i środowiska, związanych z taką działalnością" 1.8.3.1 Adr

Zgodnie z ustawą o przewozie towarów niebezpiecznych z dnia 19 sierpnia 2011 r. - art. 15 nakłada na uczestników przewozu towarów niebezpiecznych obowiązek wyznaczenia co najmniej jednego doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych (doradcę ADR - DGSA).